Пн-Пт: 09:00 – 18:00 (перерва: 13:00 – 14:00)
Сб-Нд: вихідні

Підпокрівельні матеріали

Покрівля – це одна з найважливіших частин будинку. Їй приділяється особлива увага при будівництві, а при неправильному виборі матеріалів на дах можливе протікання або пропускання холоду. У компанії «СтройДом» ви можете купити підпокрівельні матеріали в Черкасах, які відповідають усім стандартам якості, вони міцні та надійні. З їх допомогою ви зможете правильно облаштувати покрівлю та зробити будинок комфортним.

Навіщо потрібні підпокрівельні матеріали та в чому їх особливості?

Основне призначення таких виробів – забезпечити ізоляцію верхньої частини будинку від усіх атмосферних явищ. Тобто вони не пропускають холод і вітер, а також надійно захищають від опадів. Укладають їх безпосередньо під покрівлю.

У нас в широкому асортименті представлені покрівельні плівки, які виробляються найкращими європейськими та українськими компаніями. Їхнє основне призначення – захист теплоізоляційного шару від зовнішньої та внутрішньої вологи, а також покращити його якості. Тобто, плівки та мембрани не дозволяють утеплювачу насичуватись вологою, яка може проникнути у підпокрівельний простір, а також випарами. Також ці матеріали сприяють виведенню вологи, що могла накопичитися в утеплювачі.

У «СтройДом» ви можете замовити підпокрівельні плівки (гідробар’єр) та мембрани, що дозволять правильно організувати вентиляцію. Вони забезпечать циркуляцію повітря для виведення конденсату, парів. Крім цього, за допомогою цих важливих матеріалів утворюється певний термічний простір, що зменшує нагрівання будівлі в літній період та запобігає утворенню криги взимку.

Також плівки та мембрани є частиною теплоізоляції приміщень, якщо як утеплювач застосовуються базальтова вата або скловата.

У нас такі матеріали коштують недорого, при цьому є важливою складовою теплоізоляційного контуру. Це дозволяє зменшити втрати теплової енергії та не допустити попадання вологи в утеплювач.

Чому варто замовити підпокрівельні матеріали у «СтройДом»?

Наша компанія пропонує найкращі матеріали для облаштування покрівлі. Ми реалізуємо гідробарбер (плівки) та мембрани, які ви можете вивчити в каталозі. Всім своїм клієнтам допомагаємо вибрати вироби, залежно від типу даху, утеплювача та цін.

Переваги покупок у «СтройДом»
ми даємо гарантію на всю реалізовану продукцію
у нас ціни на покрівельні матеріали є доступною
висока якість представлених плівок та мембран
пропонуємо швидку доставку до пункту призначення

Якщо ви хочете купити підпокрівельні плівки, вивчайте наш каталог та звертайтесь до наших менеджерів. Для замовлення вкажіть, який тип матеріалу вам необхідний, під які цілі та який обсяг виробів потрібен. У нас ви знайдете гідробар’єр та плівки дешево, що відрізняються високою міцністю, а також функціональністю. Також ми пропонуємо плівки нового покоління, які можуть використовуватись у будь-яких кліматичних зонах. Вироби представлені з різною паропроникністю, а їхній вибір залежить від того, який тип покрівлі у вас використовується.

Телефонуйте нам для уточнення всіх деталей.

Популярні питання

Якими бувають підпокрівельні матеріали?

Виділяють гідроізоляційні плівки для захисту верхнього шару, пароізоляційні мембрани, антиконденсатні плівки та дифузійні мембрани. Останні вважаються інноваційним матеріалом, який має три шари та укладається безпосередньо на утеплювач.

Яка ціна на покрівельні плівки?

У нас вартість таких виробів невисока, але залежить від типу матеріалу та його особливостей. Вивчити ціни ви можете в каталозі «СтройДом», а наші фахівці складуть вам кошторис під час формування замовлення.

Чи можна замовити підпокрівельні матеріали із доставкою?

Якщо вам потрібна доставка гідробар'єра або мембран, дзвоніть нам. Ми пропонуємо можливість перевезення товару за тією адресою, яку ви вкажете. Гарантуємо, що всі вироби приїдуть у безпеці, при цьому ми дотримуємося термінів доставки.

Які покрівельні матеріали представлені у вас?

У нашому каталозі ви можете вибрати гіробар'єр, а також підпокрівельні мембрани. Ці матеріали застосовуються для повноцінного захисту покрівлі.