Пн-Пт: 09:00 – 18:00 (перерва: 13:00 – 14:00)
Сб-Нд: вихідні

Про нас

Про нас

Компанія «СтройДом» здійснює виготовлення та продаж покрівельних, фасадних та парканних матеріалів, водостічних систем та комплектуючих. Ми надаємо комплексні послуги з вимірювання, розрахунку, та монтажних робіт, а також – спецпослуги з гільйотинної різки, штрипсування металу, гибки металу.

Наша цінність – це 12-річна історія та найвища якість. Стройдом – це сучасне виробництво покрівельних матеріалів та огороджувальних систем, 20 виробничих ліній з професійним обладнанням з Фінляндії та найвищим рівнем якості. Ми працюємо з найкращою європейською сировиною та суворо контролюємо якість на всіх етапах виробництва. Ми пропонуємо професійний сервіс та виготовлення замовлення від 24 годин.

 

Історія розвитку

Наш досвід – це понад 800 дилерів та партнерів, професійний сервіс та тисячі реалізованих проектів. Ми постійно навчаємо персонал та менеджерів, які у найкоротші терміни, повно та доступно, нададуть всі необхідні консультації та допоможуть з вибором продукту.

Наша мета – найвищий рівень якості продукту, який не поступається європейському ринку. Найкращий доказ якості – гарантія на нашу продукцію до 30 років.

Наша команда – завжди на зв’язку та зробить все можливе, для того, щоб продукція «СтройДому» стала окрасою вашого будинку на довгі роки.

Запрошуємо до співпраці будівельні та торговельні організації, а також всіх, хто працює в цьому напрямку. Гарантуємо лояльну систему ціноутворення, найкоротші терміни виконання замовлення та зручну доставку. Щоб дізнатись більше про оптові ціни – зателефонуйте нашим менеджерам.

Наші переваги

12
роки на ринку
сучасне
обладнання
20
виробничих
ліній
контроль якості
24
години на
виготовлення