Пн-Пт: 09:00 – 18:00 (перерва: 13:00 – 14:00)
Сб-Нд: вихідні

Фасадні матеріали

Блокхаус
Назва Цифри
Робоча ширина 350 мм
Висота 25 мм
Товщина металу 0,40-0,50 мм
Колір RAL

від 256 грн/м²
Дошка
Назва Цифри
Загальна ширина 360 мм
Корисна ширина 325 мм
Висота 22 мм
Товщина металу 0,40-0,50 мм
Колір RAL

від 266 грн/м²

Гарний зовнішній вигляд будь-якої споруди – це обличчя її господаря. А ще вона має бути надійно захищена. Так, проникнення вітру, вологи, руйнування внутрішніх частин будинку неминуче без правильно облаштованого фасаду. Адже він грає як естетичну, так і бар’єрну функцію. У «СтройДом» ви можете вибрати фасадні матеріали високої якості, які підійдуть для облицювання приватних будинків, дач, комерційних будівель.

Фасадные материалы

Для чого потрібні матеріали для фасаду?

Без цих виробів неможливо уявити міцний та надійний будинок. Тому при їх виборі необхідно приділити багато уваги якості та варіанту виконання. Фасадні матеріали можуть виконувати декілька функцій:

  • естетична – вони роблять зовнішній вигляд будівлі більш красивим та стильним, вона буквально перетворюється за їх допомогою;
  • захисна – матеріали не пропускають вологу та вітер усередину конструкції, тому ви будете впевнені у її якості.

Існують різні варіанти фасадних матеріалів. Деякі з них використовуються для покрівлі, інші для даху, сходів перед будинком, фундаменту. А їх вибір залежить від ваших цілей і того навантаження, яке здійснюватиметься на них.

Матеріали для облаштування фасаду в «СтройДом»: висока якість та надійність

Сьогодні багато виробників пропонують фасадні матеріали, які можуть бути виконані з різних матеріалів. Але, мабуть, найбільш міцними та надійними можна назвати вироби із сталі. Вони витримують високі навантаження, не псуються під впливом зовнішніх умов, а їх зовнішній вигляд може імітувати навіть дерев’яні панелі.

Завод «СтройДом» виготовляє металеві матеріали для фасадів, які коштують дешево. Тут ви знайдете міцні конструкції для оздоблення приватного або комерційного об’єкту.

Переваги нашої продукції в наступному:
вона повністю відповідає всім стандартам якості
міцність, надійність кожного виробу
матеріали відповідають необхідним замовником розмірам
стійкість до атмосферних явищ та механічних ушкоджень
ціна фасадних матеріалів доступна

Для виробництва цих виробів ми використовуємо сировину від найкращих європейських та українських виробників. На всіх етапах виготовлення досвідчені майстри проводять огляд матеріалів та їх тестування. Це дозволяє гарантувати високу якість продукції.

Материалы для фасада

Як купити фасадні матеріали в Черкасах у «СтройДом»?

У нас ви можете підібрати сучасні рішення для оздоблення свого будинку. Вивчивши каталог, ви знайдете матеріали недорого, а також зможете замовити виробництво матеріалів для фасадів за ексклюзивними дизайнами.

Компанія «СтройДом» пропонує:

  • фасадні касети, що використовуються для оздоблення комерційних будівель;
  • металевий сайдинг «Блок-Хаус», з яким будь-яка будівля виглядатиме стильно та красиво.

Щоб купити матеріали для фасаду, дзвоніть нам, вказавши тип необхідного матеріалу, розміри, кількість та колір. Менеджери компанії проведуть всі розрахунки і складуть вам кошторис, також вони узгодять з вами терміни виготовлення фасадних компонентів. Ми даємо гарантію на всю виготовлену продукцію.

Популярні питання

Які переваги у ваших фасадних матеріалів?

Всі виготовлені нами вироби вирізняються високою міцністю, вони надійні, якісні та довговічні. Такі матеріали для фасаду не бояться зовнішніх пошкоджень та чудово виглядають на будь-якій будівлі.

Скільки коштують фасадні матеріали?

Ціна таких виробів залежить від їхньої товщини, типу, розмірів та інших факторів. У нашому каталозі ви знайдете всю інформацію про вироби, а наші менеджери складуть кошторис на виготовлення фасадних матеріалів.

Які вироби ви пропонуєте?

У нас ви можете вибрати конструкції із міцного металу. Це сучасні рішення, що відрізняються надійністю. Вони можуть мати різні кольори, а також стилізовані під дерево.

Чи можна замовити матеріали для фасаду із доставкою?

Якщо вам потрібна доставка, звертайтесь до наших менеджерів. Вони допоможуть вам оформити перевезення продукції до пункту призначення. Конструкції будуть виготовлені у строки, а ми гарантуємо збереження їхньої цілісності в процесі доставки.