Пн-Пт: 09:00 – 18:00 (перерва: 13:00 – 14:00)
Сб-Нд: вихідні

Забезпечення приватності – це важливе для кожного власника приватної ділянки. Закрити його від огляду можна, підібравши якісну огорожу. Вона ж використовується й у разі потреби розділити територію саду, городу, комерційних споруд. У «СтройДом» ви можете підібрати якісні паркани та огородження в Черкасах, які представлені в різних варіаціях. Ми пропонуємо сучасні конструкції за доступними цінами.

Коли потрібні металеві паркани та огородження?

Огородження дозволяють забезпечити закритість території, обмежити проникнення інших осіб. І одними з найкращих вважаються металеві конструкції, які коштують недорого, легко монтуються та відрізняються підвищеною міцністю.

У нас ви можете замовити різні варіанти огорож, які потрібні для:

 • огородження приватної території;
 • забезпечення приватності свого будинку чи дачі;
 • закриття комерційних об’єктів;
 • огородження багатоквартирних житлових будинків;
 • реалізації проектів щодо огородження палісадників тощо.

Паркани з металу можуть мати стійки зі сталі, цегли, дерева. При цьому в деяких випадках потрібний якісний фундамент. Ми зробимо для вас найкращі конструкції за типовим проектом чи ексклюзивні рішення під ваші цілі.

Переваги замовлення парканів з металу в «СтройДом»

Наш завод пропонує можливість купити металеві паркани та огорожі за доступною ціною у Черкасах та області. На власних потужностях ми виготовляємо міцні конструкції з матеріалів найкращих європейських та українських виробників. Дотримуємося всіх будівельних норм і можемо створити не тільки класичні варіанти огорож, а й ексклюзивні рішення.

Серед переваг покупок у нас виділимо
гарантія на всі вироби, вони прослужать багато десятків років
міцні та надійні конструкції
великий вибір виробів за їх зовнішнім виглядом та забарвленням
доступна ціна металевого паркану
професійні консультації наших менеджерів
допомога у виборі конструкцій залежно від місця встановлення

Металеві паркани та огородження можуть бути горизонтальними та вертикальними. Також залежно від ваших побажань підбирається товщина металу. Тонкі листи коштують дешево, але товстий метал для забору забезпечить надійний захист та прослужить дуже довго.

Як купити металевий паркан у «СтройДом»?

На цій сторінці каталогу клієнти знайдуть всю необхідну інформацію про огорожі, які ми виготовляємо. Зокрема, завод пропонує:

 • горизонтальні огорожі;
 • огорожі із профнастилу;
 • огорожі-жалюзі;
 • металоштакетники.

Щоб замовити огорожі та паркани з металу, зателефонуйте нам та озвучте основні вимоги до виробів:

 • який вид паркану вам потрібен;
 • якими мають бути товщина та розміри конструкції;
 • яке забарвлення огорожі потрібно;
 • чи потрібні хвіртка та ворота;
 • чи потрібна доставка.

Ми складемо кошторис та виготовимо продукцію у чітко обумовлені терміни. При цьому ви можете бути впевненими, що отримаєте якісні вироби, які порадують своєю міцністю, надійністю та красою.

Популярні питання

Які паркани з металу ви виготовляєте?

Наш завод пропонує сучасні рішення для огорож приватних або комерційних територій. Так, ви можете купити популярні паркани-жалюзі, профлисти, металоштакетники, горизонтальні планки для огорож.

Скільки коштує паркан чи огорожа з металу?

Ціна конструкцій залежить від виду виробу, товщини листа, забарвлення та форми. Ми прорахуємо вам вартість готової конструкції та приступимо до роботи лише після того, як будуть узгоджені всі деталі.

Чи є доставка?

Так, наша компанія пропонує доставку готових конструкцій до того місця, в яке потрібно. На сайті ви можете ознайомитись з умовами оплати та доставки. Також із усіх питань вас проконсультують наші менеджери.

Який метал використовується для огорожі?

Наш завод виробляє огородження зі сталі високої якості, яку отримує від найкращих європейських та українських виробників. Це дає нам можливість гарантувати високу якість продукції, її стійкість та красу. Телефонуйте нам для уточнення деталей.