Пн-Пт: 09:00 – 18:00 (перерва: 13:00 – 14:00)
Сб-Нд: вихідні

Водостічна система є незамінною частиною будь-якої будівлі. Вона дозволяє збирати дощову воду з даху та пускати її потік у певному напрямку. Завдяки цьому у фундаменту будинку не збиратиметься калюж. Таким чином, за її допомогою можна сильно збільшити тривалість експлуатації будівлі. У «СтройДом» ви можете купити водостічні системи в Черкасах, вибрати міцні та надійні вироби від виробника. Вона легка в установці, а завдяки їй можна вберегти будинок від постійного скупчення вологи.

Якими бувають водостічні системи?

Ці вироби повинні бути не тільки функціональними, але й красивими. З їх допомогою можна надати фасаду будівлі естетичного вигляду, підкреслити переходи від фронтону до фасадів, а також від даху до стін.

Як матеріали для таких систем використовуються пластик (ПВХ) та метал. Недорого коштують вироби із сталі та ПВХ. Саме вони також є найпопулярнішими серед споживачів.

Водостоки виконують такі функції:

  • вони зменшують навантаження на дах будівлі;
  • з їх допомогою відбувається відведення води з покрівлі;
  • вироби захищають стіну та фундамент від вологи;
  • вони надають гарного вигляду будинку.

У «СтройДом» представлені різні види таких систем. А ціна на водостічну систему є недорогою, тому ви зможете встановити якісні та надійні вироби додому.

Переваги покупок водостоків у нас

У нашому каталозі ви знайдете найкращі рішення для приватного будинку, висотної будівлі, комерційного об’єкту. Ми пропонуємо стильні та красиві системи, які відрізняються високою міцністю. З їхньою допомогою споруда буде надійно захищена.

Які переваги покупок водостічних систем у нас?
Гарантії. Виробництво виробів, представлених у нашому каталозі, ретельно контролюється. Кожен етап перевіряється, а готові матеріали неодмінно тестуються. Це дозволяє нам давати гарантію на всі матеріали.
Висока міцність. Водостоки розроблені з найкращих матеріалів, вони не бояться атмосферних впливів. Ретельно опрацьоване кріплення дозволяє легко їх встановити.
Доступна ціна на водосток. Ми маємо конкурентні ціни на всі такі вироби, при цьому їх якість знаходиться на високому рівні. Це підтверджується використанням найкращих матеріалів для їхнього виробництва.
Можливість доставки. Ви можете замовити продукцію з доставкою до пункту призначення.

Як замовити водосток від виробника в СтройДом?

На цій сторінці каталогу ви зможете вибрати найкращі варіанти систем під конкретний об’єкт. Ми пропонуємо тільки якісні та надійні вироби. При цьому вам потрібно враховувати:

  • тип водостоку залежно від типу будинку;
  • матеріал системи;
  • дизайн та габарити.

Деякі моделі коштують досить дешево, оскільки мають типові характеристики та відрізняються простим зовнішнім виглядом. Також ви можете купити водосток для будинку за ексклюзивним проектом, який доповнить екстер’єр будівлі. Телефонуйте нам, професійні консультанти допоможуть вам підібрати якісні водостічні системи і дадуть відповідь на всі питання.

Популярні питання

Які водостічні системи краще – з ПВХ чи сталі?

Обидва матеріали будуть гарним вибором для облаштування фасаду будинку. Вироби із ПВХ практично невагомі, а ось надто високі навантаження можуть витримати водостоки зі сталі. При цьому їх можна оформляти у будь-якому кольорі, щоб доповнити дизайн будівлі.

Скільки коштує водостічна система?

Ціна залежить від матеріалу виконання, а також міцності виробів. Наші фахівці складуть кошторис за тими параметрами, які ви озвучите під час вибору водостоків. Окрім цього, ми пропонуємо якісні вироби за доступною вартістю.

Як відбувається доставка систем?

Ми привеземо водостічну систему за тією адресою, яку ви вкажете під час замовлення. Також рекомендуємо вам ознайомитись з умовами доставки, зателефонувавши нашим менеджерам. Вироби привозяться у розібраному стані, після чого необхідно провести їх грамотний монтаж.

Чи можна компонувати елементи однієї водостічної системи з іншого?

Ні, цього робити не можна. Якщо на будинку вже був водосток, а вам необхідно замінити один із його елементів, підбирайте компонент з такого ж матеріалу. В іншому випадку доведеться замовляти нову систему.